Про Автора

Вітаю!

Мене звуть Світлана Черненко.
Дякую за зацікавленість моєю творчістю!

Написання картин (абстракція, імпрессіонізм) є абсолютним протиріччям моїй освіті.
Але це є повністю  моєю сутністю, що набагато важливіше на мій погляд! Дуже часто люди не можуть одягнути думки у потрібні слова, але ще цікавіше передавати емоції та почуття через фарби та пензлі! Я живу емоціями і дуже люблю щиро їх дарувати!
Є три основні правила, якими я завжди керуюсь:
1) малювати лише у відмінному настрої;
2) брати в роботу лише ті замовлення, які справді подобаються. Лише тоді можна втілити всі задуми замовника і отримати «заряджену» позитивом та настроєм роботу;
3) використовувати лише якісний матеріал у своїх роботах, з яким приємно працювати, яким хочеться милуватись і який буде дуже довго надихати свого власника.

Неймовірно приємно наповнювати приміщення настроєм, стилем, душею!
Якщо Вам не байдуже, що розміщено у Вас на стінах, Ви хочете вдихнути життя у своє приміщення, підкреслити стиль та індивідуальність, тоді важлива кожна деталь.
Буду рада можливості прийняти участь у втіленні ваших мрій в реальність!

**********************************
У березні 2022 року в мене відбувся вимушений переїзд у Шотландію. Там я створила дві колекції картин, у Дамфрісі у серпні 2022 року  відбулася особиста виставка моїх картин, активно приймаю участь у благодійних мистецьких проектах, є постійним членом виставок у Лондоні, приймала участь в аукціоні з продажу картин у Токіо.

У липні 2023 року я повернулась назад в Україну. Наразі живу і працюю у Києві. Рада відправити картини по Україні та усьому світу. Завжди рада відповісти на будь- які питання.